Dandy Diamonds : RTP en Bonusfuncties Uitgelegd

Dandy Diamonds is een slot dat spelers aantrekt met schitterende edelstenen en een strakke stijl. Deze titel is te spelen bij Wolf Casino Online, waar Nederlandse spelers er op elk moment op kunnen draaien. Het spel valt op omdat het eenvoudig is, maar toch solide winsten oplevert. De titel is ontwikkeld door Hacksaw en uitgebracht in 2022.

Overzicht van Dandy Diamonds

Het spel draait op een 5×3-raster met 20 vaste winlijnen. Het thema draait om klassieke luxe: gepolijste edelstenen, gouden lijsten en elegante details. De spelmechanismen volgen een standaardstructuur met rollen, maar de RTP ligt op 96,10%, wat boven het gemiddelde ligt voor dit soort spellen bij Wolfio online casino. Een gratis spins-functie en een wild-vermenigvuldigingssysteem bieden spelers meer manieren om winsten te behalen dan de meeste spellen in dezelfde categorie.

Uitbetalingstabel van Dandy Diamonds

Symbool3 dezelfde4 dezelfde5 dezelfde
Wild (Dandy-personage)502001.000
Diamant (blauw)40150750
Robijn (rood)30120600
Smaragd (groen)25100500
Saffier (paars)2080400
Goudstaaf1560300
Zilveren munt1040200
Speelkaart A830150
Speelkaart K625125
Speelkaart Q520100

Gratis spins-rondes

Het scatter-symbool activeert de gratis spins-functie wanneer het drie of meer keer verschijnt. In deze bonusronde behalen de meeste gebruikers hun grootste winsten.

  1. Drie scatters leveren 10 gratis spins op
  2. Vier scatters leveren 15 gratis spins op
  3. Vijf scatters leveren 25 gratis spins op
  4. Alle vermenigvuldigers blijven actief tijdens de ronde
  5. De functie kan één keer per sessie opnieuw worden geactiveerd

De gratis spins-modus behoudt dezelfde raster- en winlijnstructuur. Er worden geen extra rijen geopend, maar de wild-vermenigvuldiger blijft bij elke draai op zijn plaats. Dit betekent dat een geluksstreak tijdens de bonusronde de totale winst ver boven het niveau van het basisspel kan tillen.

Volatiliteit en inzetbereik

Dandy Diamonds bevindt zich in het gemiddelde volatiliteitsbereik. Dit betekent dat er in een gestaag tempo winsten vallen, zonder lange periodes zonder uitbetalingen. Het inzetbereik begint bij € 0,20 per draai en loopt op tot € 100 per draai. Dit bereik is geschikt voor zowel casual spelers als high-stakes gokkers. De maximale winst bedraagt 5.000 keer de inzet, waarmee het spel zich goed kan meten met titels met een vergelijkbare structuur. De RTP van 96,10% betekent dat het spel over een lange speelsessie € 96,10 terugbetaalt voor elke € 100 die wordt ingezet. Dit cijfer ligt boven het branchegemiddelde van ongeveer 95,50%. Nederlandse spelers bij Wolfio die de voorkeur geven aan stabiele opbrengsten boven grote risico’s, zullen merken dat de wiskunde achter deze gokkast goed bij hun speelstijl past. De hitfrequentie ligt bovendien op ongeveer 28%, wat betekent dat bijna één op de drie spins een of andere vorm van opbrengst oplevert.

Providers